Avalehele

Audentese ujula tunniplaan 2013/2014

Koostöös Audentese Spordikeskuse ujulaga alustasime 2008 aasta detsembrist laste ujumisetreeningutega.

Treeningud toimuvad 6 rajaga 25 m pikkuses basseinis, kus ujumise algõpetuse tarvis on madal lastebassein. Treenima ootame nii algajaid, kes ei ole enne ujumise treeningutes osalenud, kui ka kõiki edasijõudnuid 2-6 korral nädalas.
 
UUS!
Kuna enamus ujumise grupid on täitunud, pakume huvilistele võimalust personaalseks treeninguks koos treeneriga. Valida saab esmaspäevast neljapäevani kell 20.00-21.00, reedel kell 19.30-21.00, laupäeval kell 16.00-21.00 ja pühapäeval kell 11.00-21.00. Treening toimub 1 tund ja seda nii laste basseinis kui suures basseinis.
Hind ühele lapsele 20€, kahele lapsele 26€ ja kolmele lapsele 30€ 1 tund.
Registreerumiseks täitke avaldus, treeningrühmaks märkige "eratund", arveldamine käib arve alusel.
 
SUUR BASSEIN
Grupp
Vanus                  
Treener
Aeg
Märkused
AS1a.
TÄITUNUD!
2003/2004 sündinud
Treeneri valikul!
Kaja AljandE, K, R 14.15-16.00
L 13.45-15.15
4x nädalas Võistlussport

AS1b.
TÄITUNUD!

7-9 a.

Aivi Kulla

E, K, R 14.15-15.45

3x nädalas
edasijõudnud

AS1c.
TÄITUNUD!

7-9 a.Nonna SaranaE, K, R 14.00-15.303x nädalas
edasijõudnud

AS2.
TÄITUNUD!

7-9 a.

Aivi Kulla

T, N 14.00-15.30
L 14.30-16.00

3x nädalas
algajad

AS3.
TÄITUNUD!

2001 ja vanemad
Treeneri valikul!

Kaja Aljand

E - R 15.00-18.00
L 11.00-14.00 (ÜKE + ujumine)
6x nädalas
Võistlussport
AS4.
TÄITUNUD!
2001 ja nooremadAivi KullaE - R 15.15-18.00
L 12.00-15.00
6x nädalas
Võistlussport

AS5.

TÄITUNUD!

7-8 a.
 

Maiu Herzmann

T, N 13.00-14.15
L 12.00-13.30

3x nädalas
Algajad

AS6.
TÄITUNUD!

7-9 a.
 
Elke Kaar/ Aivi KullaT, N 19.20-20.30
L 14.30-16.00

3x nädalas
Algajad/ edasijõudnud

AS7. 

TÄITUNUD!

(6)7-8 a.Aivi KullaE, K 10.00-11.15

2x nädalas
Algaja/ edasijõudnud

AS8.
TÄITUNUD!

7-9 a.

Siiri Põlluveer/Mart Madel

E, K, R 19.20-20.45


3x nädalas
Edasijõudnud

AS9.
TÄITUNUD!

2002 ja vanemad

Kaja Aljand/ Sten Indrikson

E, K, R 19.20-20.403x nädalas
Edasijõudnud

AS10.

TÄITUNUD!

7-9 a.
 

Maiu Herzmann

T, N 14.15-15.45
L 10.45-12.15
3x nädalas
Edasijõudnud

AS11.
 TÄITUNUD!

10-12 a.

Karen Vapper

T, N 19.20-20.50
L 15.00-16.30

3x nädalas
Edasijõudnud
AS12.
TÄITUNUD!
7-8 a.Margit ViilepE, K, R 14.45-16.153x nädalas
Algajad

AS13. UUS!

2004 sündinud ja nooremad
Treeneri valikul!
Kaja AljandT, N 14.15-15.45
L 13.45-15.15
3x nädalas
Võistlussport
AS14. 
TÄITUNUD!
7-9 a.Nonna SaranaT, N 14.45-16.15
L 12.00-13.30
3x nädalas
Edasijõudnud

AS15.
TÄITUNUD!

11 ja vanemadMargit ViilepE, K, R 18.30-20.003x nädalas
Edasijõudnud

AS16. 

TÄITUNUD!

7-9 a.Aivi Kulla/ Kalle LiivamägiT, N, R 18.30-20.003x nädalas
Edasijõudnud

 

LASTE BASSEIN

Grupp
Vanus
Treener
Aeg                        
Märkused 

AL1.
TÄITUNUD!

5-6 a.
Nonna SaranaE, K 15.15-16.30

2x nädalas
Algajad

AL2.
TÄITUNUD!

5-6 (7) a.Margit ViilepE, K, R 16.00-17.15

3x nädalas
Algajad

AL3.
 TÄITUNUD!

5-6 (7) a.Nonna SaranaE, K, R 16.45-18.003x nädalas
Edasijõudnud

AL4.

TÄITUNUD!

5-6 (7) a.  
Kaja Aljand

E, K, R 17.30-18.45

3x nädalas
Edasijõudnud

AL5.
TÄITUNUD!

5-6 (7) a.
 
Siiri Põlluveer/ Sten IndriksonE, K, R 18.15-19.303x nädalas
Edasijõudnud

AL6. 
TÄITUNUD!

5-6 a.
 

Maiu Herzmann

T, N 15.30-16.45

2x nädalas
Algajad

AL7.
TÄITUNUD!

5-6 a.
 
Nonna SaranaT, N 16.15-17.30

2x nädalas
Algajad

AL8.

TÄITUNUD!

5-6 a.
Elke KaarT, N 17.00-18.302x nädalas
Algajad

AL9.
TÄITUNUD!

5-6 a.Nonna SaranaT, N 17.45-19.00

2x nädalas
Algajad

AL10.
TÄITUNUD!

5-6 a.

Siiri Põlluveer/ Sirli LindorgT, N 18.30-19.45

2x nädalas
Algajad

AL12.  TÄITUNUD!

5-6 a.Sirli LindorgE, K 19.00-20.152x nädalas
Algajad

AL13. TÄITUNUD!

5-6 a.Mart MandelT, N 19.15-20.302x nädalas
Algajad

AL14.

TÄITUNUD!

5-6 a.Nonna SaranaR 15.15-16.30
L 10.30-11.45
2x nädalas
Algajad